Listopad

Za pędzlem Add comments

Listopad we wrześniu. Pogoda masakryczna. zimno i pada.Jest tak:

I popsuły mi sie słuchawki Applowe. Apple sucks. Lubię i iPoda mojego i wielbię Makusia, ale kurcze, jak coś się już psuje to na amen jakoś :/ Tomek znalazł radę, tylko brzydko wygląda: Słuchawki hybrydowe

Poza tym, powinnam pracować. Tłumaczenie nadal nie skończone. Wrrr, zła na siebie jestem. Artykuł mam do napisania. I powoli trzeba by coś z zajęciami podumać. Naprawdę chciałabym, żeby chciao mi się tak bardzo jak mi się nie chce. No.

Zamiast tego – przeglądam: http://www.podbean.com/podcasts

Mało mi słuchania chyba ;) Ale słuchawek trzeba. Tzn mam słuchawki ale bez kontrolerka, do którego się przyzwyczaiłam. I ogólnie marudnie mi dziś. Dobrze, że dziecko śpi, a nie marudzi. :)4 Responses to “Listopad”

 1. Mo. Says:

  Słuchawki appla można kupić nowe (130zł) w Pozku na ten przykład. Z mużem już przeszliśmy przez nowe egzemplarze i pewnie nie ostatni raz będziemy do śmieci popsute wyrzucać, ale warto dla tego dźwięku ;).

 2. bayushi Says:

  Można, można. Cała zabawa polega na nie wydawaniu tych 130zł. Ja nie wiem o co chodzi, ale żadne słuchawki mi się tak nie niszczą jak Applowe. Gumka schodzi, pękają. Mam pecha. A w domu leży sporo słuchawek i stąd pomysł. I tylko tego kontrolerka brakuje, bo się człowiek do wygody przyzwyczaił i nie pamięta, że kiedyś miał słuchawki bez i też było dobrze :)

 3. Mo. Says:

  Nie masz pecha. Te słuchawki tak mają. Gumki są chyba proforma, bo wykańcza je kilka miesięcy użytkowania. Kolejne idą otoczki na kablach przy wejściach a potem łamią się obudowy i odpadają. Cóż, zapewnili sobie stały przepływ w tym produkcie :). Bo jak raz je kupisz to potem ciężko się od tej jakości dźwięku odzwyczaić :).

 4. bayushi Says:

  Ha, T. słuchawki też się zaczęły psuć. Bo ja zdążyłam zużyć już dwie pary a z jego nic się nie działo, więc byłam przekonana, że mam pecha. Ale dokładnie to samo – zaczyna się odklejać gumka. Zły, zły Apple!!

Leave a Reply


Wordpress Themes by Sabiostar web development studio.