Świętecznie

Aka chan, Za pędzlem Add comments

Co prawda nie odkurzone i wcale nie tak czysto, ale jakoś świątecznie. Za oknem śnieżek (choć ja bym tam mogła mieć choinkę na plaży – taki piasek wygląda prawie jak śnieg). A na last.fm znalazłam świąteczne radio i sobie słucham pioseneczek około gwiazdkowych.

Dałam znów z siebie ściągnąć dziś nieco krwi w ramach badań. Wykazałam sie ponadto nieprzęciętnym “mózgiem ciążowym”, zapominalstwem, bo zapomniałam skierowania na badania. Na szczęście pamiętałam mniej więcej co mam zrobić. Nie pamiętałam, który wskaźnik toxo, więc zrobiłam oba i byłam przekonana, że mam pełną morfologię. No cóż Toxo IgM, morfo – podstawowa, więc nieco za badania przepłaciłam. Ale w sumie lepiej więcej niż mniej, prawda?

Odkryłam kolejny ciążo przesąd. Choć to juz bardziej porodo-przesąd. Otóż, łatwość porodu ma być związana z wielkością stopy. Z moim 36/37 mam przechlapane. No i ciekawa jestem, co na to Azjatki :P Zwłaszcza cudem jest, że w Chinach w okresie krępowania stóp rodziły się w ogóle jakiekolwiek dzieci.

Odkryłam też, że Emilka będzie w Polsce (ale też w Pradze i Bratysławie). Pojechałabym… Tylko pewnie się nie uda.

Strasznie zawieszony dziś mam dzień. Niby wyspana, ale zupełnie bezmyślna. Cała moja inteligencja wyczerpała sie na artykuł najwyraźniej. Udało mi się w niego przemycić troszkę fajnych rzeczy – np. grupy krwi postaci z Final Fantasy VII i RE (Leon jest A :P) oraz fukubukuro i kwestię wyprzątania starych rzeczy przed Nowym Rokiem. Mam nadzieję tylko, że kupy się to wszystko trzyma.2 Responses to “Świętecznie”

  1. Mo. Says:

    Aż się boję pytać o czym ten artykuł, jak nawet grupy krwi Cloud’a & Co. były potrzebne :D.

  2. bayushi Says:

    Pisałam o grupach krwi i gdzie objawia się ich popularność. I nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wrzucić kilku smaczków ;)

Leave a Reply


Wordpress Themes by Sabiostar web development studio.