Koreańska Fala Animacji

Czytam, oglądam, słucham, gram, Za pędzlem Add comments

Etiuda&Anima rusza już dziś. Jutro jeden z pokazów w ramch Koreańskiej Fali Animacji, którą dosponsorowało CTA. Kolejny pokaza – w środę, a w międzyczasie dużo, dużo atrakcji – pokazy, warsztaty, spotkania. Korea na plakacie: plakat-korea Program całości na STRONIE.

Ja jeszcze nie wiem dokładnie na co się wybieram, ale na pewno w środę na 15 na koreańską animację. Może coś w niedzielę.

No i piszę artykuł. Naukowy. Ma być o wierzeniach związanych z grupami krwi. Z przerażeniem odkryłam, że nie ma jeszcze żadnego anglojęzycznego artykułu uniwersyteckiego na ten temat. JSTOR pustkami świeci, Questia to samo. Nie mam bibliografii, a robienie przypisów do “Times”, “Newsweek” etc, to chyba taki sobie pomysł. Kurcze, nie jest to przecież temat tak nowatorski! A może jest? No nic, skupimy się na koreańskim filmidle o chłopaku, co to jest grupą B, a dziewczyna A i co z tego wynika: LINK2 Responses to “Koreańska Fala Animacji”

  1. Tubster Says:

    Może warto poszukać:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Blood_types_in_Japanese_culture
    Serdeczności

  2. bayushi Says:

    Tak, wiki i mnóstwo innych rzeczy jest, ale nie o to chodzi. Artykuł dla pisma uniwersyteckiego i jedyne co mogę cytować i podawać w bibliografii to inne naukowe artykuły. I takiego nie ma. Wiki nie spełnia wymogów.

Leave a Reply


Wordpress Themes by Sabiostar web development studio.