Bagaże spakowane prawie

Ale Meksyk Add comments

Po obronie zaczęło się szalestwo etatowe, półetatowe, wieloetatowe, które skończyło się na razie bez żadnego rozwiązania. Trochę szkoda, bo miałam nadzieję pojechać na wakacje uzbrojona w wiedzę, co dokładnie będzie ze mną jak wrócę. Tymczasem jednak cały czas otworem stoi droga zostania przemytnikiem :P

Znów wyruszamy do Meksyku, znów zupełnie nie tropem “Królowej Południa”, ale stan Sinaloa nadal do najbezpieczniejszych nie należy. Tym razem znów dużo Mexico City i rodziny meksykańskiej, a później Jukatan i piramidy. Zakupiłam nawet książkę o Majach. 

W Mexico City żadnych strasznych potworów pełzających i biegająco-gryzących nie było, na Jukatanie ponoć występują tarantule. Hmmm. Zastanawiamy się czy powinniśmy dopakować jakieś kalosze?

Z regularnością wpisów u mnie ostatnio tragicznie, więc nie będę obiecywać regularnego pisania. Zwłaszcza, że pojęcia nie mam, jak będzie z dostępem do internetu. Na pewno będę robić mnóstwo zdjęć i na pewno będę dużo notować i pewnie po powrocie  – porządkować i spisywać.

Jutro jeszcze ostatnia wyprawa po drobiazgi i ruszamy. Kapelusze jak Indiana Jones mamy, będzie dobrze.

Do zobaczenia!2 Responses to “Bagaże spakowane prawie”

  1. baixiaotai Says:

    bedziemy tesknic :)
    …i przywiez wiecej tych przepysznych slodkosci :)

  2. Paweł Says:

    W moich tajwańskich wojażach, nie z brakiem dostępu do internetu lecz z weną jest problem. A piszę głównie, żeby Ci powiedzieć o tarantulach słowo. Co prawda to nie jest zbyt precyzyjne określenie, ale większość pająków, które się potocznie tą nazwą określa ma jad niegroźny dla życia człowieka o składzie podobnym do pszczelego (no groźny jak ktoś uczulony, ale to samo z pszczołami czy-ż nie?) :)

    A wchodzą do budynków raczej gdy przychodzi jesień, żeby szukać ciepła. Tam chyba teraz ciepło :) Żeby w naturze zaatakowały człowieka, to trzeba na nie nadepnąć, oprzeć się o nie, pomylić z krewetką na talerzu etc. Nie daj się zakokonować :) pozdrawiam

Leave a Reply


Wordpress Themes by Sabiostar web development studio.