Dr, dr, dr

Za pędzlem Add comments

Po kolejnej długiej przerwie… Jestem doktorem, dziś właśnie mija tydzień od obrony, jutro będzie tydzień od momentu, kiedy Rada Wydziału to przegłosowała. Trochę pewnie potrwa zanim dostanę dyplom. Na pewno niedługo będę mieć potwierdzenie. 

Nie dotarło to do mnie jeszcze, nie zrealizowałam też nic z postanowień, co to będę robić PO. No dobrze, udało się skończyć Residenta i nawet w międzyczasie wzięłam udział w podcaście na ten temat.

Poza tym cały czas pojawiają się nowe rzeczy do zrobienia/załatwienia, nadrabiam też zaległości, które trafiły na dalsze pozycje 2Do listy. Teraz mają priorytet. Oczywiście, nie jest źle, udaje się w końcu spotykać ze znajomymi. 

Teraz intensywnie trwają negocjacje o pracę. Licho wie, jak to będzie tak naprawdę, ale raczej jakoś będzie. Spadła mi chyba umiejętność pisarska. Dawno nic nie pisałam. A tu przede mną dwa artykuły i pora zająć się wydawaniem doktoratu. Demony japońskiej popkultury ujrzą światło dzienne. Jeszcze nie jestem pewna w którym z dwóch wydawnictw i ile potrwają poprawki, korekty, ale wszystko na dobrej drodze.

Mam nadzieję, że będę się tu regularnie pojawiać. Na razie przymierzam się do zaplanowanych wielkich porządków, które miałyby też objąć porządki w walających się kablach. I mój sklep marzeń nazywa się BlueLounge. Ulubiony z tego powodu, i z tego, i jeszcze tego.

A skoro już wystąpiłam w Taipei, to równie dobrze mogłam w NY:

 

 7 Responses to “Dr, dr, dr”

 1. Apolinary Says:

  Gratulacje!!! :) Od Karolinki też :)

 2. bayushi Says:

  Dziękuję :) Dobrnęłam do końca. W końcu. Nie na samym końcu. ;)

 3. 白小颱 Says:

  no nareszcie! To znaczy: no nareszcie jakis wpis. Bo ze doktorat, to naprawde nie musialas sie tak spieszyc… ekhm… nie musiala sie tak Pani spieszyc, Pani Doktor :*

 4. ewa777 Says:

  Ja też serdecznie gratuluję:)

 5. bayushi Says:

  Hm, czy mam sie do Ciebie zwracać Pani Bai? 白小姐?Ze spieszeniem, daj spokój, przecież i tak grubo po terminie przez wszelkie zawirowania.

  ewa, dziękuję :) Przeogromnie mi miło, że nadal tu zaglądasz mimo, że tak niewiele sie dzieje.

 6. zosik Says:

  G-r-a-t-u-l-a-c-j-e!!!
  Jak będziesz znać więcej szczegółów na temat publikacji koniecznie daj znać :-)

 7. bayushi Says:

  dziękuję :) Oczywiście, będzie miło trafić na listę lekturek :D

Leave a Reply


Wordpress Themes by Sabiostar web development studio.