Koto

Za pędzlem Add comments

Nie ze strunami, ale futrzaste takie. Jeden z lepszych na icanhascheezburger.com. Kawaiiiiiii!
funny pictures of cats with captions

A u mnie. Po pierwszych zajęciach. Studenci ok, nie rzucali we mnie pomidorami, mimo, że do końca nie ogarniałam tego, co mówię. Tak to jest, jak się chorym jedzie zajęcia prowadzić. I mam za swoje. Leżę. Z gorączką. Próbowałam się uczyć, nie przyswajam treści książek. Próbowałam prezentację zrobić – skoczyła mi gorączka. Nie znoszę być chora. Mam wrażenie, że marnuję czas :/

 4 Responses to “Koto”

 1. 白小颱 Says:

  dlaczego, ach, dlaczego skonczylam juz studia??!! :(

 2. lanyun Says:

  Bayushi: czosnek, miód, cytryna. A tak poważnie, szybko wracaj do zdrowia. Wolę mieć orientalizm dw z Tobą….

 3. Paweł Says:

  Chorowanie jest zdrowe – gdyby nie to zarżnęlibyśmy się z przepracowania. Mam nadzieję, że przez tą gorączkę nie napisałem czegoś bez sensu :D

 4. bayushi Says:

  Bai, ja wcale nie wiem, cyz jestem genialnym wykładowcą, po co masz sie rozczarowywać :P No i mogłabyś wtedy nie chcecieć mnie nakarmić masą pyszności.

  lanyun, połączyłam medycynę naturalną z bardzo współczesną (antybiotyki). Coś wyjątkowo ostatnio chorowita jestem. Jak rozumiem or.dw się jednak odbył ;) Jak się zobaczymy, opowiesz mi zakres zagadnień, żebym nie powtarzała. Zaczynam ponoć, ostatni tydzień marca.

  Paweł, nie do końca. Owszem, mam przerwę i to miłe. Ale mam strasznie dużo do zrobienia i taka przerwa mi troszkę nie na rękę, bo jak wstanę to się zacznie padanie z przepracowania, bo strasznie dużo teraz nade mną wisi. Dopiero kwiecień się nieco luźniej zapowiada chyba.

Leave a Reply


Wordpress Themes by Sabiostar web development studio.